درباره ما

Stand 2

درباره شرکت ماهان صنعت ایرانیان

شرکت دانش بنیان توسعه فناوری های ماهان صنعت ایرانیان با موضوع فعالیت تولید و بازرگانی در زمینۀ مواد و قطعات سرامیکی، پلیمری و شیمیایی در سال 1400 تاسیس شد. هدف این شرکت ایجاد دانش فنی در تولید مواد پیشرفتۀ سرامیکی و پلیمری و تجاری سازی یافته های پژوهشی و تحقیقاتی خود در حوزه های ذکر شده می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش بومی و تحقیق و پژوهش و با استفاده از نیروهای مجرب و تحصیلکرده سعی در تولید محصولات پیشرفته و خاص داشته که عمدتا در داخل کشور تولید ندارند تا از این راه بتوان نیاز و وابستگی کشور به واردات را کاهش داد. در همین راستا این شرکت تا به حال موفق به تولید آزمایشگاهی و صنعتی سه محصول وارداتی شده که برای این محصولات نیز گواهی دانش بنیانی کسب گردیده و یا در حال کسب گواهی می باشد:
1- تولید پودر کریستوبالیت با استفاده از کوارتز برای اولین بار در کشور 
2- سنتز و تولید نانو پلی آنیلین به عنوان ماده ای جاذب برای اولین بار در کشور 
3- تولید پودر اکسید تیتانیم از خاک المینایت به روشی نوین برای اولین بار در کشور
در کنار این محصولات نیز شرکت ماهان صنعت، تولید مواد اولیه و یا قطعات سرامیکی خاص و دما بالا را برای شرکت های مختلفی مانند: مجتمع فولاد جنوب، پاشا فولاد پارسیان، فولاد تجارت دقیق قم، نیرومحرکه، پتروشیمی نفت سراجه، آذین قالب، شرکت پاترون، آذر غلطک و … انجام داده و در حال تولید و تامین قطعات سرامیکی و مواد اولیه صنایع مختلف مانند: فولاد، سرامیک، پتروشیمی، آلومینیم و … نیز می باشد. از جمله محصولاتی که در حال حاضر در این شرکت به فروش می رسد  می توان به موارد زیر اشاره کرد:
نازل تاندیش با مغزی زیرکونیایی ول بلوک شاموتی گچ نسوز (برای صنایع آلومینیم، طلا و برنج) ملات سبز – پودر ایزوترم پودر ریخته گری جرم های نسوز – لاینر سرامیکی ضد سایش قطعات سرامیکی خاص و متنوع
همچنین این شرکت با تکیه بر دانش نیروهای خود و تحقیق و مطالعه در زمینه تولید مواد مختلف، چند محصول دیگر را جهت تولید و ارائه به بازار در دست بررسی و مطالعه دارد که در آینده ای نزدیک روانۀ بازار خواهد کرد.

 

حسن انجام کار نیروگاه برق
گواهی حسن انجام کار از نیروگاه تولیدبرق شهید رجایی
گواهی دانش بنیان
گواهی دانش بنیان
گواهی حسن انجام کار شرکت گاز سراجقه
گواهی حسن انجام کار از شرکت انتقال گاز ایران
مجوز واحد فناوری از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری
مجوز واحد فناوری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
گواهی کسب رتبه در همایش سرآمدان شاهد و ایثارگر از بنیاد شهید و پارک علم و فناوری استان قم
گواهی کسب رتبه در همایش سرآمدان شاهد و ایثارگر از بنیاد شهید و پارک علم و فناوری استان قم